Aylık araç kiralama seçeneği ile uzun dönem zorlu sözleşmelere bağlı kalmadan her ay farklı bir araç kiralayın. işten ayrılan personelinizin aracını yeni bir personel gelene kadar yatırmayın. Aracı erken iade edersem kaç ay ceza öderim diye düşünmeyin.  Tutanağı yok diye 30 ay hasarlı araçlarla müşteri ziyaretine gitmek zorunda kalmayın.  Fiyatı ucuz diye uzun dönem araç kiraladığınız firmadan hizmet alabilmek için sıraya girmeyin. Memnun kalıp, kalamayacağınız belli olmayan bir firma ile 36 ay boyunca çalışmak zorunda kalmayın. Kira sonunda acaba ne kadar ekstra ödemeye yapacağım diye kara kara düşünmeyin.

adresearaba.com ile aylık araç kiralama yapın, bu dertleri rafa kaldırın.

 

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

  • 500 TL değerindeki Süper Kasko Ücretsiz. Araçlarda 3000 TL'lik muafiyetli Rent a car kaskosu bulunmaktadır. Olası bir hasar durumunda kiracı hasarın 3000 TL'lik kısmını karşılar. Süper Kasko paketi ile olası bir hasar durumunda aracı tam güvenceye alırsınız. (Rapor ve Tutanak Zorunluluğu vardır.)
  • 3 Adet fidan bağışı.  TEMA vakfına 3 adet fidan bağışlayıp, adınıza düzenlenmiş basılı sertifikanızı sizlere gönderiyoruz.
  • 500 TL değerindeki ek şoför hizmeti ücretsiz. Kasko teminatları gereği ek şoförün bildirilmesi zorunludur.
  • Ücretsiz adrese teslim ve iade. Ofisimize gelmenize gerek kalmadan bulunduğunuz adrese aracınızı teslim edip iade alıyoruz.
  • Araç tesliminde ödeme kolaylığı. Aynı hafta içinde olmak şartı ile araç tesliminde ister kredi kartınız ile ister havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca bir araçlık kiralamalarda geçerli olup finansal veriler uygun görüldüğü taktirde geçerlidir.
  • Trafik Cezası ve OGS ücretlerinde ekstra hizmet bedeli ödemiyorsunuz. Birçok firma bu ücretler için fatura başına hizmet bedeli talep etmektedir.
  • Kiralama teklifimiz araçların sınırlı km kullanılması baz alınarak oluşturulmuştur.
  • Kiralanan araçlarda; meydana gelecek kaza ya da periyodik bakımların uzaması durumunda asistan araç temin edilecektir.


Aylık Araç Kiralama